Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

AKTİVİTE KİTAPLARI

300 Boyama +5 Yaş Üzeri İçin Kitap Açıklaması Uçakta bir zürafa, tavukları besleyen bir kız, Bal yiyen şirin bir ayı… Bu eğlenceli boyama kitabında Çocuğunuzun renk verebileceği 300 farklı resim var. Çizimlerin çevresindeki renkler Sizi harekete geçirecek! 5 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanm..
27,00TL
Vergiler Hariç:27,00TL
Zeka sorularıyla çarpım tablosunun büyülü ve şaşırtıcı dünyasına hazır mısınız? "Yedi Günde Çarpım Tablosu" temel aritmetik işlemlerinin en önemli bölümü olan çarpım tablosunu 0'dan 12'ye kadar eğlenceli bir şekilde öğrenmenize yardım edecektir. Her şeyden önemlisi, çözülen her bir zeka sorusu çocu..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Marka: EMA KİTAP
Akıllı Çocuk Kesme ve Yapıştırma Çalışmaları Gelişim Etkinlikleri 3+Yaş El ve Göz Koordinasyonunu Geliştirme, Dikkat ve Motor Becerilerini Geliştirme Akıllı Çocuk Gelişim Etkinlikleri, 3 yaş ve üzeri çocukların gelişimsel düzeyleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Etkinlik sayfaları planlanırken bu..
33,75TL
Vergiler Hariç:33,75TL
Aktivite Kitabım - Çizgiler 5+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Çocuklarımız okul öncesi dönemlerinde bizim işlediğimiz, şekillendirdiğimiz hamurlardır. Bu nedenle erken çocukluk döneminde yaptığımız çalışmalar onların sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerinin temellerini ol..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Dikkat ve Görsel Algı 3+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması 21.Yüzyıl Becerileri sürecinde sosyal ve duygusal gelişim basamaklarında desteklenmesi gereken en önemli becerilerden biri de Görsel algıya dayalı dikkat becerisidir. Günümüz yaşam koşullarında çocu..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Farkı Bul 3+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Fark bulma çalışmalarında ilk olarak görülen resimler anlamlandırılmaya çalışılır. Bu anlamlandırma sürecinde beynin oksipital lobu kullanılır. Oksipital lob beynin görüntü izleme merkezidir. Resimdeki objeler ..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Farkı Bul 5+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Fark bulma çalışmalarında ilk olarak görülen resimler anlamlandırılmaya çalışılır. Bu anlamlandırma sürecinde beynin oksipital lobu kullanılır. Oksipital lob beynin görüntü izleme merkezidir. Resimdeki objeler..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Kavramlar 4+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Erken Çocukluk Döneminde kavram öğrenimi kendilerini, çevrelerini anlamlandırmada önemli bir rolü vardır. Eğitimde en temel amaçlardan biri de bireyin kendini gerçekleştirmesidir. Erken Çocukluk döneminde kavram..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Labirent 3+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Çocuklarımız okul öncesi dönemlerinde bizim işlediğimiz, şekillendirdiğimiz hamurlardır. Bu nedenle erken çocukluk döneminde yaptığımız çalışmalar onların sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerinin temellerini ol..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Aktivite Kitabım - Labirent 5+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Labirent çalışmaları dikkat ve konsantrasyon artırmada etkin bir çalışmadır. Çocukların dikkatlerini bir noktaya toplayarak odaklanmaları bakımından okula hazır bulunuşluğa temel oluşturur. Hazırlamış olduğumuz ..
21,75TL
Vergiler Hariç:21,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)
whatsapp