Menu
Kartınız
200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

FARKLI AKTİVİTE KİTAPLARI

Zeka sorularıyla çarpım tablosunun büyülü ve şaşırtıcı dünyasına hazır mısınız? "Yedi Günde Çarpım Tablosu" temel aritmetik işlemlerinin en önemli bölümü olan çarpım tablosunu 0'dan 12'ye kadar eğlenceli bir şekilde öğrenmenize yardım edecektir. Her şeyden önemlisi, çözülen her bir zeka sorusu çocu..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
DEDEKTİFLER İÇİN HİDDEN PİCTURES
Tükendi
Bu eğlenceli kitapta, gizli resimler daha da gizlenmişler! Özel büyütecinizle gizli resimleri bulmak için heyecanlı dakikalar sizleri bekliyor. Bu Kitabı Nasıl Kullanacaksınız? Resimleri ortaya çıkarmak için kırmızı kısmı kullan! Büyük resimdeki gizlenen objeleri bulmak için daha yakından bak. T..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
DİNOZOR SEVENLER İÇİN HİDDEN PİCTURES
Tükendi
Dinozor Sevenler İçin Hidden Pictures Dikkat Atölyesi Yayınları Dinozor sevenler için çok özel bir kitap! Hangi dinozor ne zaman nerede yaşamış? Daha bir çok bilgi ve eğlenceli etkinlikler bu kitapta sizleri bekliyor. Bütün bu eğlenceli ve öğretici bilgilerden sonra dinozorlardan oluşan gizli res..
49,50TL
Vergiler Hariç:49,50TL
EĞİTİCİ ÇİZGİLER ETKİNLİK KİTABI
Tükendi
Eğitici Çizgiler Dikkat Atölyesi Yayınları İnce motor becerileri, çocuğun gelişiminde önemli bir rol oynar. Hassas küçük hareketler yapmayı öğrenen çocuk, sadece koordinasyonu geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda zeka gelişimine katkı sağlar. Basitten karmaşığa, kolaydan zora etkinliklerle çocukları..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
 Aktivite Kitabım - Çizgiler 3+ Yaş - Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Kitap Açıklaması Çocuklarımız okul öncesi dönemlerinde bizim işlediğimiz, şekillendirdiğimiz hamurlardır. Bu nedenle erken çocukluk döneminde yaptığımız çalışmalar onların sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerinin temelle..
33,75TL
Vergiler Hariç:33,75TL
EĞLENCELİ LABİRENTLER ETKİNLİK KİTABI (YAZILIP SİLİNEBİLİR)
Tükendi
Yazılıp Silinebilir Eğlenceli Labirentler Dikkat Atölyesi Yayınları   Bu şaşırtıcı labirent kitabı, kalem kullanabilen fakat karmaşık labirentleri yapmayı yeni öğrenen çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Yanlış yapmak artık sorun değil. Yazılıp - Silinebilir sayfalar ile tekrar tekrar l..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Apartman sudoku, her gün oynayabileceğimiz en popüler bellek, mantık ve matematik oyunlarından biridir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. Apartman sudoku, bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmey..
159,93TL
Vergiler Hariç:135,53TL
Dikkat Atölyesi Yayınları Level Up! 7 - Matematik Sudoku Sudokuya benzeyen Kendoku sudokudan sonra dünya çapında en çok yayılan ve her gün oynayabileceğimiz en popüler bellek, mantık ve matematik oyunlarından biridir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. ..
159,93TL
Vergiler Hariç:135,53TL
Dikkat Atölyesi Yayınları Level Up! 8 - Sayılar Sudoku Sudoku, her gün oynayabileceğimiz en popüler bellek ve mantık oyunlarından biridir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. Sudoku, bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğunda..
159,93TL
Vergiler Hariç:135,53TL
Dikkat Atölyesi Yayınları Level Up! 9 - Zincir Sudoku Zincir sudoku, her gün oynayabileceğimiz en popüler bellek ve mantık oyunlarından biridir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. Zincir sudoku, bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren bir o..
159,93TL
Vergiler Hariç:135,53TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
whatsapp