Menu
Kartınız
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TÜRK ROMAN

ABUMRABUM...........İSKENDER PALA
%15
Karısı Saray, Avram’a çocuk verememişti. Saray’ın Hacer adında Mısırlı bir cariyesi vardı. Saray Avram’a, (…) “Lütfen cariyemle yat, belki bu yolla bir çocuk sahibi olabilirim” dedi. Avram Saray’ın sözünü dinledi. (…) Rabb’ın meleği (hamile kalan Hacer’e) (…) “Bir oğlun olacak, adını İsmail koyacak..
35,70 TL 42,00 TL
AÇIK YARALAR VE DİKİŞ İZLERİ...... BEYZA AKSOY
%20
“Hiç kimse özgür değildir. Herkes kendi zihninin esiridir.” Daha karanlık, belki biraz da mavi; ama asla yeteri kadar aydınlık değil. Siyah Kuğu serisiyle karanlıkta kalmış kapılardan birini aralayan Beyza Aksoy, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ile çok daha fazlasının anahtarlarını elinde tutuyor. Ön..
38,00 TL 47,50 TL
AFEDERSİN HAYAT
%20
Kavramlar sahi bu kadar ikiyüzlü müydü? Yoksa, istediğimiz gibi yorumlayışımız mıydı onları özünden koparıp birer karmaşa haline getiren? Bilmiyorum doğrusu. Bildğim tek şey, işimize gelmeyen gerçekleri kendimize uyduruşumuz!..Maskeler utanç vericidir benim bildiğim. Utançsa, gerçeklerden gocunduğu ..
22,00 TL 27,50 TL
ALTAY EFSANESİ.......Murat BAYINDIR
%20
Yeryüzü üzerindeki hâkimiyeti paylaşamayan Ulu Tengri’nin oğulları Ülgen ve Erlik, uzun sonunda bir savaşta karşı karşıya geldiler. Bu savaşı, silâhının gücüyle Erlik’i yeraltına fırlatıp atan ulu savaşçı Mangdaşire bahadırı yaratan Ülgen kazanır. Artık Erlik, mahkûmu olduğu yeraltındaki dünyayı yön..
28,00 TL 35,00 TL
ANAYURT OTELİ
%15
Marka: CAN YAYINLARI
Bir oteli yönetmekle bir kurumu, geniş bir işletmeyi, bir ülkeyi yönetmek aynı şeydi aslında. İnsan kendini, olanaklarını tanımaya, gerçek sorumluluğun ne olduğunu anlamaya başlayınca bocalıyordu, dayanamıyordu. Ülkeleri yönetenler iyi ki bilmiyorlardı bunu; yoksa bir otel yöneticisinin yapabileceği..
13,60 TL 16,00 TL
ARA SIRA VE DAİMA
%20
Muhtelif üniversitelere girmiş, devamsızlık yüzünden atılma konusunda tecrübe sahibi olmuştur... Selahattin Hilav sayesinde ya da yüzünden, gazeteciliğe başlamıştır... Enis Batur yüzünden de sinema yazarlığına bulaşmıştır. Caz ve spor yazmaya başlaması, “kendi düşen ağlamaz” deyimini akla getirir. E..
24,00 TL 30,00 TL
AŞIKTIM HATIRLAMIYORUM...........Caner YAMAN
%15
Hatırlamak düşmandır; ruhu yorar, beyni yorara, kalbi yorara…Aşıktım Hatırlamıyorum, bizi uyuşturan, şaşırtan, rahatlatan, ağlatan, güldüren kısacası bizi biz yapan tüm yönlerimize sesleniyor. Yitip gitmeye yüz tutmuş o "çok sevgili" yaşanmışlıkların içine yolculuğa çıkartıyor. "Yürekte demlenmiş", ..
18,70 TL 22,00 TL
AŞK..................Elif ŞAFAK (PembeKapak)
%15
Marka: DOĞAN KİTAP
Yazarın 2009 yılında Doğan Kitap tarafından K.Yiğit Us çevirisiyle yayımlamış olduğu eseridir. Kitabın kapağında fotoğraf sanatçısı Ebru Bilun Akyıldız’ın “Kadın Kalbi” adlı fotoğrafı yer almaktadır. Elif Şafak bu kitabında biri günümüzde, diğeri ise 1200’lü yıllarda geçen iki öyküyü anlatıyor. Kit..
41,65 TL 49,00 TL
AŞKIN KIRK KURALI .........Elif ŞAFAK
%15
Marka: DOĞAN NOVUS
Elif Şafak’ın yayıncılığımızda bir fenomen olan, 1 milyona yakın satan romanı Aşk’ın en çok sevilen, en çok paylaşılan bölümü AŞKIN KIRK KURALI kitap oldu... Ella ve Aziz’in aşkını, Mevlânâ ve Şems’in yoldaşlığını güzel ve büyülü bir çerçeve gibi saran AŞKIN KIRK KURALI, Şafak’ın aşk, tas..
19,13 TL 22,50 TL
AŞKLA KAL...............Kahraman TAZEOĞLU
%15
İnsan olmaktan yorulur bazen insan. Hayat yorar, aşk yorar, yalnızlık yorar, kalabalık yorar, gelen yorar, giden yorar... Sana sunulan hiçbir şeye alışma bu yüzden. Terk edenler yorar... Daha az güvenmeye, daha az sevmeye ve daha az inanmaya tecrübe diyorlar. Ama bu tecrübe değil, tecrübeyi doğru ku..
24,65 TL 29,00 TL
ATEŞİN OĞLU
%20
“İnanmayı unutmuş bir ruha devrim oldun.  Çıkış yolunu göremediğim puslu gecelere,  varlığıma devrim oldun.”  Devrim Altun. Bu benim. Devrim ismini layığıyla taşıyorum, çünkü ‘devrim’ sayılabilecek işlere imza attığım söylenebilir. Mesela, ben yatılı bir erkek kolejindeki tek kızım..
39,60 TL 49,50 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 178 (15 Sayfa)