Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

5-6 YAŞ GRUBU

Akıllı Çocuk - Matematik Çalışmaları - Gelişim Etkinlikleri Kitap Temel Basit Etkinlikler Görsel Hafıza Geliştirme Dikkat Geliştirme “Akıllı Çocuk Gelişim Etkinlikleri”, 3 yaş ve üzeri çocukların gelişimsel düzeyleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Etkinlik sayfaları planlanırken bu yaş grubu ç..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Benim Adım Neşe Dolu (10 Kitap Takım) Merhaba Canım Arkadaşım! Şu an bu kitabı tutuyorsun elinde. Evet, sana sesleniyorum. Sana kendimden ve ailemden bahsetmek istiyorum. Bir türlü zayıflayamayan MİNE teyzeden de bahsedeceğim. Çok güleceksin. Komik arkadaşım Selim’e de çok güleceksin. En çok ..
105,00TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Çarpma ve Bölme Alıştırmaları Çocukların öğrenim hayatlarını etkileyecek en önemli zaman dilimidir okul öncesi dönemi. Okula başlamadan çok daha erken yaşlarda öğrenilen sayıların pekiştirilmesi de bu dönemde olur. “Çarpma ve Bölme Alıştırmaları” kitabıyla onları sıkmadan, oyun yoluyla eğlenceli va..
28,00TL
Vergiler Hariç:28,00TL
Geometri ve Örüntü Alıştırmaları Okul öncesi dönemi çocukları yaş olarak kendilerine ne verilirse onu çabucak öğrenmeye hazırdır. Tekrarlar ve okul dışında yapılan çalışmalarla bu dönem çok verimli hâle getirilebilir. Merak ve ilgi içindeki çocuklarımızın bu dönemlerinde yapılacak etkinliklerle mat..
28,00TL
Vergiler Hariç:28,00TL
Harfleri Tanıma Yazı Yazma Alıştırmaları Okul öncesi eğitimi alan çocukların almayanlara oranla ilköğretimin ilk yıllarında sosyal, duygusal, bilişşel, dil gelişimi ve özbakım becerileri bakımından daha başarılı olduğu bilinen bir gerçektir. O yüzden bu dönemin verimli şekilde geçirilmesi çok öneml..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Hızlı Okuma Kolay Yazma Alıştırmaları Okul öncesi dönemi çocukları yaş olarak kendilerine ne verilirse onu çabucak öğrenmeye hazırdır. Tekrarlar ve okul dışında yapılan çalışmalarla bu dönem çok verimli hâle getirilebilir. “Hızlı Okuma Kolay Yazma Alıştırmaları” kitabı tam da aradığınız kaynak. Kit..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Okuma Yazmaya Hazırlık Alıştırmaları Okul öncesi eğitim artık günümüzün olmazsa olmazlarından. Kaliteli bir okul öncesi eğitimi alan çocukların da ilkokulun ilk yıllarında daha başarılı oldukları da ortada. Biz de çocuklarımızın başarılarına katkıda bulunmak için “Okuma Yazmaya Hazırlık Etkinlikler..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Oyunlarla Okuma Yazma Alıştırmaları Okul ile yeni tanışan yavrularımız için harika bir kitap hazırladık. “Oyunlarla Okuma Yazma Alıştırmaları” kitabı, evde çocuklarınızla şahane etkinlikler yapacağınız ve çok güzel vakit geçireceğiniz bir kitap. Alfabetik şekilde verilen harfler ve onlarla yapılan ..
31,50TL
Vergiler Hariç:31,50TL
Sayıları Tanıma ve Yazma Alıştırmaları Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız için hazırlanmış harika bir kitap sizlerle. Çocukları erken dönemde eğitim hayatına hazırlayarak, okuldan alacağı bazı bilgileri daha hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. “Sayıları Tanıma ve Yazma Al..
28,00TL
Vergiler Hariç:28,00TL
Toplama ve Çıkarma Alıştırmaları Okul öncesi dönemi çocukları yaş olarak kendilerine ne verilirse onu çabucak öğrenmeye hazırdır. Eğer bu dönemde iyi bir şekilde matematik temelleri atılmazsa, ilköğretim hayatında çocuklarımız zorluklarla karşılaşırlar. Sayı saymayı erken yaşta öğrenen çocuklar, ai..
28,00TL
Vergiler Hariç:28,00TL
Dikkatle Düşündüren Algoritma ve Kodlama Etkinlikleri Kitap Açıklaması Çocuklara kod yazmayı öğretmekten daha çok onları kod yazmaya teşvik etmemiz gerekir. Bunun için okul öncesi eğitiminde çocuklarımıza kodlamanın temel mantığını öğretiyoruz. Bu kitapta eğlenceli oyunlar, etkinlikler ve boyamalar..
41,25TL
Vergiler Hariç:41,25TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
whatsapp