Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TYT-AYT SINAV KİTAPLARI

Antrenmanlarla Geometri - Birinci Kitap Antrenman Yayınlar  Antrenmanlarla Geometri 1. Kitap - Ahmet Karakoç Başlarken,  Birazdan yeni bir geometri yolculuğuna başlayacaksınız.  Bu yolculukta size lâzım olacak olan en önemli şeyler; kararlılık, sabır ve öğrenme isteği. Bunlara sah..
146,25TL
Vergiler Hariç:146,25TL
Antrenmanlarla Geometri İkinci Kitap Antrenman Yayınları Antrenmanlarla Geometri 2. Kitap - Ahmet Karakoç Antrenman Yayınları Başlarken, Geometri yolculuğunun ikinci durağında yine birlikteyiz.  Yeni bir şey söylemeye gerek var mı ki?  Yola çıkarken ne demiştim. Hatırlayın.  'B..
157,50TL
Vergiler Hariç:157,50TL
Antrenmanlarla Matematik - İkinci Kitap Antrenman Yayınları Matematik Bir Aşka Dönüşecek  Sınavlarda Yardımcınız Olacak  Antrenmanlarla Matematik 2   Antrenmanlarla Matematik 2. Kitap - Mehmet Girgiç Antrenman Yayıncılık tarafından yayınlanan Antrenmanlarla Matematik 1 ile büyük..
146,25TL
Vergiler Hariç:146,25TL
Antrenmanlarla Matematik - Dördüncü Kitap Antrenman Yayınları  Antrenmanlarla Matematik 4. Kitap - Mehmet Girgiç Antrenmanlarla Matematik 4   Çok iyi biliyorum ki Sizin için de bu setin son durağı olan dördüncü kitap bittiğinde 'Limit -Türev -İntegral' olayı problem olmaktan çıkacak. ..
130,00TL
Vergiler Hariç:130,00TL
TYT-AYT Geometri Soru Bankası Bilfen Yayınları Yeni Müfredata Uygun Kazandıran Yeni Nesil Sorular ÖSYM'nin Yeni Soru Tarzına Uygun Çoklu Zeka Kuramına Göre Hazırlanmış Konu Testleri Genel Değerlendirme Testleri Çoktan Seçmeli Sorular Bilgi Yorum Soruları Analitik Düşünceyi Geliştiren Sorul..
79,90TL
Vergiler Hariç:79,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 88 (8 Sayfa)
whatsapp