Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

BİLİM KURGU & FANTASİK

Avcı Kitap Açıklaması Kirli oyunlar dönüyordu ve herkes bu oyundaydı. Sırlarının ardına gizlenmiş JaySullivan bile…Peki, bu oyunda onun yeri neresiydi? Annabelle, bunu henüz öğrenemese de artık kendi yerini biliyordu. Asırlar öncesinden beri her şeyin merkezinde o vardı. Peki, gerçekte..
76,50TL
Vergiler Hariç:76,50TL
Beyaz Odadaki Çocuk Kitap Açıklaması Kim olduğunu bilmiyor, nerede olduğunu bilmiyor, kime güveneceği hakkında hiçbir fikri yok! Manuel zihni gibi boş, beyaz bir odada gözlerini açar. Kim olduğu ve oraya nasıl geldiği hakkında hiçbir şey hatırlamaz. Kendisiyle iletişim kuran tek kişiyse bilgisayar..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Paradokya Adalet Yıldızı ve Kayıp Pusula - Gecenin Gizemli Oyunu Serisi 1.Kitap Kitap Açıklaması Gecenin sessizliğini bozan derin nefes alıp vermelerini, hızla çarpan kalp atışların takip etti. Bu kadar korktuğunu hatırlamıyor, belki de bundan daha heyecanlısını yaşayacağını sanmıyordun. Yanılıyor..
64,00TL
Vergiler Hariç:64,00TL
Paradokya Sırlar Geçidi - Gecenin Gizemli Oyunu Serisi 2.Kitap Kitap Açıklaması Gecenin gizemli oyunu devam ediyor! Kitabı eline aldığın an yolculuğun başladı. Kim bilir şimdi nerdesin. Tanımadığın insanlar beliriyor yanı başında. Bir an önce çıkmalısın bu rüyadan. Birbirine bağlanan şifreler, bulm..
64,00TL
Vergiler Hariç:64,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
whatsapp