Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TÜRK ROMAN

Romeo ve Juliet - Hasan Ali Yücel Klasikleri Kitap Açıklaması Alemdağ'da Var Bir Yılan-Modern Türk Edebiyatı Klasikleri 8 Kitap Açıklaması “İşte karşı karşıyasın. Haydi bakalım. Söyle söyleyeceğini. De diyeceğini. Dinler de. Tatlı tatlı dinler de. Sevgiden söz aç. Ne çıkar; o seni anlarsa değil, s..
30,40TL
Vergiler Hariç:30,40TL
Bir Ada Hikayesi 2 - Karıncanın Su İçtiği Kitap Açıklaması Bir Ada Hikayesi dörtlüsü, savaşlardan, kırımlardan, sürgünlerden arta kalan insanların, Yunanistan'a gönderilen Rumların boşalttığı bir adada yeni bir yaşam kurma çabalarını konu alır. Umut romanın baş kahramanıdır.Karıncanın Su İçtiği, be..
108,00TL
Vergiler Hariç:108,00TL
Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 6 Şimdi Düğün Zamanı Kitap Açıklaması Bir Genç Kızın Gizli Defteri 5 - İşte Hayat Kitap Açıklaması Kepler havaya... Diplomalar alınıyor. Serra artık hayatla yüz yüze. Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte. Hayatla ilgili bilgiler ters..
92,00TL
Vergiler Hariç:92,00TL
Buzul Çağı Kitap Açıklaması Bilgin Adalı’nın kaleminden, uygarlık yolculuğunda yeni bir macera! Ailelerini ellerinden alan ve yaşadıkları coğrafyayı tanınmaz hale getiren büyük çığın ardından yapayalnız kalan iki cesur kardeşin hikâyesidir bu... Soğuk ve zorlu kışı, anne babalarından öğrendikleri..
29,75TL
Vergiler Hariç:29,75TL
Marka: DOĞAN KİTAP
Camdaki Kız Kitap Açıklaması Camdaki Kız Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türde..
109,65TL
Vergiler Hariç:109,65TL
Sabahattin Ali – Eserin ana fikri ile ilgili düşüncelerini bu sözlerle belirtmiştir: ”Dünya’nın en basit, en zavallı, hatta en ahmak adamı bile, insanı hayretten hayrete düşürecek ne müthiş ve karışık bir ruha maliktir!... Niçin bunu anlamaktan bu kadar kaçıyor ve insan dedikleri mahluku anlaşılmas..
52,50TL
Vergiler Hariç:52,50TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 72 (6 Sayfa)
whatsapp