Menu
Kartınız
200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TÜRK ROMAN

ABUMRABUM...........İSKENDER PALA ABUMRABUM...........İSKENDER PALA
-20 %
Karısı Saray, Avram’a çocuk verememişti. Saray’ın Hacer adında Mısırlı bir cariyesi vardı. Saray Avram’a, (…) “Lütfen cariyemle yat, belki bu yolla bir çocuk sahibi olabilirim” dedi. Avram Saray’ın sözünü dinledi. (…) Rabb’ın meleği (hamile kalan Hacer’e) (…) “Bir oğlun olacak, adını İsmail koyacak..
33,60TL 42,00TL
Vergiler Hariç:33,60TL
AÇIK YARALAR VE DİKİŞ İZLERİ...... BEYZA AKSOY
-20 %
“Hiç kimse özgür değildir. Herkes kendi zihninin esiridir.” Daha karanlık, belki biraz da mavi; ama asla yeteri kadar aydınlık değil. Siyah Kuğu serisiyle karanlıkta kalmış kapılardan birini aralayan Beyza Aksoy, Açık Yaralar ve Dikiş İzleri ile çok daha fazlasının anahtarlarını elinde tutuyor. Ön..
42,00TL 52,50TL
Vergiler Hariç:42,00TL
AFEDERSİN HAYAT
-20 %
Kavramlar sahi bu kadar ikiyüzlü müydü? Yoksa, istediğimiz gibi yorumlayışımız mıydı onları özünden koparıp birer karmaşa haline getiren? Bilmiyorum doğrusu. Bildğim tek şey, işimize gelmeyen gerçekleri kendimize uyduruşumuz!..Maskeler utanç vericidir benim bildiğim. Utançsa, gerçeklerden gocunduğu ..
24,00TL 30,00TL
Vergiler Hariç:24,00TL
AKASYA ve MANDOLİN
-15 %
Yazarın Şehir Mektupları başlığı altında yazdığı denemeler "İstanbul" odağında toplandı ve bunlardan bir kısmı aynı adla kitaplaştı.Akasya ve Mandolin bu çerçevede vücut bulan yazılarla birlikte sosyal ve kültürel hayatımızın değişen çehresini ele alıyor.Sayfa Sayısı: 176Dili: TürkçeYayıne..
19,55TL 23,00TL
Vergiler Hariç:19,55TL
AKLIMDA HEP SEN........KÜRŞAT BAŞAR AKLIMDA HEP SEN........KÜRŞAT BAŞAR
-15 %
Evimden çok uzaktayım.   Zaten benim evim var mıydı, gerçekte hiç oldu mu ondan da emin değilim. Tek bildiğim, herhalde tam da bu yüzden, kendi içimde bir ev kurduyum.   Evet evim var, içimde, benimle her yere gelen bir ev. Türk edebiyatının en özgün seslerinden biri olan Kü..
29,75TL 35,00TL
Vergiler Hariç:29,75TL
ALDI SÖZÜ ANADOLU....Mehmet Önder
-15 %
Milli Eğitim Bakanlığınca Türk ve Dünya edebiyatından seçilerek oluşturulan 100 Temel Eser, çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırılmasında önemli bir rol oynamaktadır.Milli Eğitim Bakanlığının bu çalışmasını, ülkemizdeki okuma oranını artırmaya ve dilimizin gelişimini sağlamaya yönelik önemli bir..
17,31TL 20,37TL
Vergiler Hariç:17,31TL
ALEVDEN KÜLE EROİNLE DANS..(Cep Boy)
-15 %
Piraye romaninin yazarindan hüzünlü ve bir o kadar da düsündürücü bir kitap "Çok sasiracaksin ama... Sana olan tutsakligim buraya kadar Eroin! Vedalasmamizin zamani geldi.Her sey ne güzel baslamisti oysa... Yepyeni ufuklar açmistin önüme. Bulutlarin üzerine çikarip özgür birakmistin beni.Bambaska bi..
8,50TL 10,00TL
Vergiler Hariç:8,50TL
ALLAH A EMANET OL
Tükendi -15 %
Allah'a emanet edilmek, Yaradan'ın rahmet yağmuruna şemsiyesiz bırakılmak, onun vereceği derde de, kedere de, ihlasa da, sınava da, huzura da layık olunabilecek sıfatta olmak demekti. Biri sende bu sıfatı görebilmişse, sen o sıfatta görülmüş olmanın hakkını vereceksin, tefekkür edeceksin, Rabb'ine t..
16,15TL 19,00TL
Vergiler Hariç:16,15TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 390 (33 Sayfa)
whatsapp