Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TÜRK ROMAN

Romeo ve Juliet - Hasan Ali Yücel Klasikleri Kitap Açıklaması Alemdağ'da Var Bir Yılan-Modern Türk Edebiyatı Klasikleri 8 Kitap Açıklaması “İşte karşı karşıyasın. Haydi bakalım. Söyle söyleyeceğini. De diyeceğini. Dinler de. Tatlı tatlı dinler de. Sevgiden söz aç. Ne çıkar; o seni anlarsa değil, s..
28,80TL
Vergiler Hariç:28,80TL
Marka: CAN YAYINLARI
Bir oteli yönetmekle bir kurumu, geniş bir işletmeyi, bir ülkeyi yönetmek aynı şeydi aslında. İnsan kendini, olanaklarını tanımaya, gerçek sorumluluğun ne olduğunu anlamaya başlayınca bocalıyordu, dayanamıyordu. Ülkeleri yönetenler iyi ki bilmiyorlardı bunu; yoksa bir otel yöneticisinin yapabileceği..
28,80TL
Vergiler Hariç:28,80TL
En Yakın Uzak Timaş Yayınları Günümüz Türkçesine Uygundur Okuma Anlamayı Geliştirir Çocuğunuzun Gelişimine Yardımcı Olur Eğlenceli ve Akıcı Üslüpda Kaleme Alınmıştır Dolaysız, Yalın, Gerçekçi Bir Dil Kullanılmıştır  ..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Ben Kazanmadan Bitmez - Kitap Açıklaması Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak... Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu... Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla, çözümsüz gibi görünen sorunlarla ve sonsuz kaygılarla yağar insanın üzerine... Yeni..
62,40TL
Vergiler Hariç:62,40TL
Usta yazar Ferda İzbudak Akıncı'dan, tarih-doğa-insan üçgeninde yaşanan bir insanlık trajedisi...Altın uğruna acımasızca katledilen ormanlar, çok uluslu güçlerin saldırısına maruz bırakılan bereketli topraklar, Bergama halkının tüm haykırışlarına rağmen makus kaderinden kurtarılamadı.Umut yağdı Berg..
51,75TL
Vergiler Hariç:51,75TL
Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 6 Şimdi Düğün Zamanı Kitap Açıklaması Bir Genç Kızın Gizli Defteri 5 - İşte Hayat Kitap Açıklaması Kepler havaya... Diplomalar alınıyor. Serra artık hayatla yüz yüze. Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte. Hayatla ilgili bilgiler ters..
92,00TL
Vergiler Hariç:92,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 65 (6 Sayfa)
whatsapp