Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

TÜRK ROMAN

Marka: CAN YAYINLARI
Bir oteli yönetmekle bir kurumu, geniş bir işletmeyi, bir ülkeyi yönetmek aynı şeydi aslında. İnsan kendini, olanaklarını tanımaya, gerçek sorumluluğun ne olduğunu anlamaya başlayınca bocalıyordu, dayanamıyordu. Ülkeleri yönetenler iyi ki bilmiyorlardı bunu; yoksa bir otel yöneticisinin yapabileceği..
28,80TL
Vergiler Hariç:28,80TL
En Yakın Uzak Timaş Yayınları Günümüz Türkçesine Uygundur Okuma Anlamayı Geliştirir Çocuğunuzun Gelişimine Yardımcı Olur Eğlenceli ve Akıcı Üslüpda Kaleme Alınmıştır Dolaysız, Yalın, Gerçekçi Bir Dil Kullanılmıştır  ..
38,25TL
Vergiler Hariç:38,25TL
Ben Kazanmadan Bitmez - Kitap Açıklaması Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak... Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu... Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla, çözümsüz gibi görünen sorunlarla ve sonsuz kaygılarla yağar insanın üzerine... Yeni..
46,40TL
Vergiler Hariç:46,40TL
Usta yazar Ferda İzbudak Akıncı'dan, tarih-doğa-insan üçgeninde yaşanan bir insanlık trajedisi...Altın uğruna acımasızca katledilen ormanlar, çok uluslu güçlerin saldırısına maruz bırakılan bereketli topraklar, Bergama halkının tüm haykırışlarına rağmen makus kaderinden kurtarılamadı.Umut yağdı Berg..
34,30TL
Vergiler Hariç:34,30TL
Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 6 Şimdi Düğün Zamanı Kitap Açıklaması Bir Genç Kızın Gizli Defteri 5 - İşte Hayat Kitap Açıklaması Kepler havaya... Diplomalar alınıyor. Serra artık hayatla yüz yüze. Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte. Hayatla ilgili bilgiler ters..
76,00TL
Vergiler Hariç:76,00TL
Bozkurtlar Hüseyin Nihal Atsız Ötüken Neşriyat Hüseyin Nihal Atsız Bozkurtlar BOZKURTLAR, Ateş çocuk dergisinin 7 Ocak 1937’de çıkan 7. sayısından, 29 ve 30. sayılar haricinde, 40. sayısına kadar tefrika edilip kitap olarak yayınlanacağı 1946’ya dek yarım kalan Bozkurtların Ölümü ve..
37,60TL
Vergiler Hariç:37,60TL
Buzul Çağı Kitap Açıklaması Bilgin Adalı’nın kaleminden, uygarlık yolculuğunda yeni bir macera! Ailelerini ellerinden alan ve yaşadıkları coğrafyayı tanınmaz hale getiren büyük çığın ardından yapayalnız kalan iki cesur kardeşin hikâyesidir bu... Soğuk ve zorlu kışı, anne babalarından öğrendikleri..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: DOĞAN KİTAP
Camdaki Kız Kitap Açıklaması Camdaki Kız Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türde..
75,65TL
Vergiler Hariç:75,65TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 72 (6 Sayfa)
whatsapp