Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

KİŞİSEL GELİŞİM

Avcunuzdaki Kelebek Kitap Açıklaması   "Tebrikler! Çok net başka bir şey söylemem mümkün değil. Sanırım hızlı okuma rekoru kırmış olabilirim. Bu kadar duygu yüklü, bu kadar gerçekleri gözler önüne serebilen, hala umut olabileceğine dair bu kadar mesaj bir arada nasıl verilir, gerçekten tebrik..
47,20TL
Vergiler Hariç:47,20TL
Büyü Dükkanı Üçüncü Bahar Kitap Açıklaması “Kâşifler tek başlarına anılır ama bu, onlara eşlik eden onlarca, yüzlerce insana ve keşif yolculuğunda sürülen izleri bırakmış olan geçmiştekilere haksızlıktır. Kâşifler yoktan var etmezler, yalnızca var olanı keşfederler; belki de daha önce zaten keşfedi..
86,80TL
Vergiler Hariç:86,80TL
Büyü Dükkanı'nda İki Çınar Kitap Açıklaması Yeşim Türköz diyor ki: "Büyü Dükkânı'na yaptığınız bu ikinci ziyaret, ilkinden farklı olacak. Yeni müşteriler ile yeni alışverişlerde daha çetin pazarlıklarla karşılaşacaksınız. Ancak orada pazarlıklardan çok daha fazlasına tanık olacaksınız. Alışveriş bi..
110,80TL
Vergiler Hariç:110,80TL
Çocuk Eğitiminde Doğru Bilinen Yanlışlar Kitap Açıklaması Çocuk eğitimi, çocuğu ceza ve mükâfat ile "adam etmek" değil, onun dostluğunu kazanabilme becerisidir... Bu beceriyi elde edebilen yetişkinlerdir çocuklarını eğitebilenler... Çocuk, baskı ve zorlamalar ile sindirildikçe değil, ebeveynine gü..
116,00TL
Vergiler Hariç:116,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)
whatsapp