Menu
Kartınız
200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

ÇOCUK KLASİKLER

80 GÜNDE DEVRİ ALEM
-17 %
80 Günde Devri Alem Timaş Yayınları Günümüz Türkçesine Uygundur Okuma Anlamayı Geliştirir Çocuğunuzun Gelişimine Yardımcı Olur Eğlenceli ve Akıcı Üslüpda kaleme alınmıştır Dolaysız, Yalın, Gerçekçi bir Dil kullanılmıştır  ..
5,00TL 6,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
ALİCE HARİKALAR DİYARINDA
-15 %
Alice Harikalar Diyarında Lewis Carroll Uçan At Yayınları Lewis Carroll Alice Harikalar Diyarında Alice için gayet sıradan bir şekilde başlayan gün tavşan deliğinden aşağı yuvarlanıp kendini Harikalar Diyarı’ nda bulmasıyla gittikçe tuhaflaşır. Birbirinden acayip karakterlerle tanışacağı bu diyard..
10,20TL 12,00TL
Vergiler Hariç:10,20TL
ALTIN IŞIK
-20 %
Altın Işık Timaş Yayınları Günümüz Türkçesine Uygundur Okuma Anlamayı Geliştirir Çocuğunuzun Gelişimine Yardımcı Olur Eğlenceli ve Akıcı Üslüpda Kaleme Alınmıştır Dolaysız, Yalın, Gerçekçi Bir Dil Kullanılmıştır  ..
6,00TL 7,50TL
Vergiler Hariç:6,00TL
ALTIN IŞIK-ZİYA GÖKALP ALTIN IŞIK-ZİYA GÖKALP
-20 %
Altın Işık Ziya Gökalp Bilge Kültür Sanat Ziya Gökalp Altın Işık Ziya Gökalp çocuklar için yazdığı halk masallarında çalışkanlık ve dürüstlüğü, hakkın zulme karşı zaferini, görünüşe değer vermenin kötü sonuçlarını, sabrın ve iyi kalpliliğin faydalarını, aile bağının kutsallığını, kadının toplumun ..
10,40TL 13,00TL
Vergiler Hariç:10,40TL
Küçük İda, "Peki, ya en güzel çiçekler nerede dans ederler?" diye sordu. "Kralın yaz aylarını geçirdiği o büyük şatonun yakınında kentin giriş kapısı var ya, sen o kapıdan sık sık dışarıya çıkmışsındır. Şatonun o çiçek dolu güzel bahçesini de elbette bilirsin. Küçük bir torbanın içinde götürdüğün ek..
4,00TL
Vergiler Hariç:4,00TL
ANTON ÇEHOV DAN HİKAYELER
-15 %
Anton Çehov’dan Hikayeler Anton Çehov Bilge Kültür Sanat Anton Çehov Anton Çehov’dan Hikayeler ´´...Tavandaki yeşil yuvarlağın, pantolon ve kundak bezlerinin gölgeleri göz kırpıyorlar Varka´ ya. Çok geçmeden gölgelere bakarak gene hayallere dalıyor Varka......Yeşil yuvarlakla gölgeler ağır ağır ka..
8,50TL 10,00TL
Vergiler Hariç:8,50TL
AŞK-I MEMNU AŞK-I MEMNU
-20 %
Aşk-ı Memnu Halit Ziya Uşaklıgil Bilge Kültür Yayınları Halit Ziya Uşaklıgil Aşk-ı Memnu Halit Ziya Uşaklıgil'in en çok ilgi gören romanı Aşk-ı Memnu' da Boğaziçi'nde bir konakta geçen olaylar anlatılır. Varlıklı ve iki çocuk sahibi dul bir adam olan Adnan Bey, mesire yerlerinin gözdesi olan Firde..
17,60TL 22,00TL
Vergiler Hariç:17,60TL
ATSIZ HİKAYELER
-20 %
Atsız Hikâyeler Hüseyin Nihal Atsız Ötüken Neşriyat Hüseyin Nihal Atsız Hikâye, Atsız’ın sanatında en az yer bulan bölümdür. Hikâyeler’ in ilk baskısında Atsız’ın bilinen beş hikâyesi yer almıştı. Bu ilk toplu neşirden sonra bibliyografyalarına da girmemiş olan ilk hikâyesi tespit edildi: “H..
11,20TL 14,00TL
Vergiler Hariç:11,20TL
BABALAR VE OĞULLAR ............... Ivan Sergeyeviç Turgenyev BABALAR VE OĞULLAR ............... Ivan Sergeyeviç Turgenyev
-20 %
Babalar Ve Oğullar Ivan Sergeyeviç Turgenyev Bilge Kültür Sanat Ivan Sergeyeviç Turgenyev Babalar Ve Oğullar Batılılaşmanın sancılarını yaşayan 19. yüzyıl Rusya’ sının siyasi ve edebi tartışmalarının merkezinde bulunan, bugün de hâlâ değerini koruyan bir roman.Romanın başkahramanı olan Bazarov, du..
13,60TL 17,00TL
Vergiler Hariç:13,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 167 (14 Sayfa)
whatsapp