Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

POLİSİYE & MACERA

Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler Kitap Açıklaması Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot’nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920’lerin Londrası... Şehirdeki büyük bir evin tüylü halıları şok edici bir cinayetle lekelenir. Kurban, Emily..
88,00TL
Vergiler Hariç:88,00TL
Bilinmeyen Hedef Kitap Açıklaması Daha Önce Türkiye'de yayınlanmamış bir Agatha Christie romanı ... "Hiçbir şey mutlak doğru değildir." Spectator Çok sayıda bilim adamı bir anda ortadan kaybolur. Bu durum gizli haberalma servislerini iyiden iyiye endişelendirir. Bu adamlar kaçırılmış ya da şant..
84,00TL
Vergiler Hariç:84,00TL
Cinayet İlanı Kitap Açıklaması Yerel Gazete'de çıkan garip cinayet ilanı, Jane Marple dahil tüm Chipping Cleghorn köyü sakinlerini heyecanlı bir bekleyişe sürüklemiştir: 29 Ekim, Cuma günü, saat 18.30' da Little Paddocks'ta cinayet işlenecektir. Bu çocukça bir şaka mıydı, yoksa zavallı Letitia Bla..
77,60TL
Vergiler Hariç:77,60TL
Cinayet Randevusu Kitap Açıklaması Her dedektifin, ister kadın olsun ister erkek, kendine özgü bir araştırma yöntemi vardır. Parker Pyne, Pollensa Koyu’ndaki Sorun adlı öyküde sorunu çözerken insan doğasına ilişkin sezgilerine güvenir... Harlequin Çay Takımı’nda Bay Satterthwaite, ilhamı gizemli Ba..
70,40TL
Vergiler Hariç:70,40TL
Filler de Hatırlar Kitap Açıklaması Bayan Oliver dikkatle aynaya bakıyordu. Bir ara şöminenin rafında duran saate bir göz attı. Saatin yirmi dakika geri olduğunu düşündü. Sonra tekrar aynada saçlarına baktı. Bayan Oliver'ın bütün kusuru saç biçimini sık sık değiştirmesiydi. Bunu kendisi de itiraf e..
62,40TL
Vergiler Hariç:62,40TL
Frankfurt Yolcusu Kitap Açıklaması Bu imkânsız değil, yalnızca fantastik bir öyküdür. Agatha Christie Dışişleri mensubu Sir Stafford Nye Uzakdoğu'daki görevinden döner-ken Frankfurt Havaalanı'nda garip bir durumla karşılaşır. Yanına yak-laşan bir kadın ilginç bir istekte bulunur. Peşindeki kati..
98,40TL
Vergiler Hariç:98,40TL
Hercule'ün On İki Görevi Kitap Açıklaması Dış görünümüyle Hercule Poirot'nun mitolojik Yunan kahramanı Herkül (Hercule) ile uzaktan yakından bir benzerliği yoktu. Fakat bu zeki dedektif de Herkül gibi toplum içinde meydana gelen tatsız olayların sorumlularını bulup yakalamakta ustaydı. Emekli olma..
98,40TL
Vergiler Hariç:98,40TL
Kahverengi Elbiseli Adam Kitap Açıklaması Anne Beddingfeld, babasını kaybettikten sonra Londra’da yaşamaya karar verir. Ve günün birinde, içinde her zaman var olan macera tutkusu, Hyde Park’ın köşesindeki metro istasyonunda yaşadığı bir olayla canlanır. İstasyondaki bir adam rayların üstüne düşer..
84,00TL
Vergiler Hariç:84,00TL
Listerdale'in Gizemi Kitap Açıklaması Heyecan verici, gizemli, aynı zamanda gerilim dolu on iki öykü… Lordun gizemli kayboluşu, trendeki tuhaf karşılaşma, garip bir cinayet soruşturması, emekli dedektifin katil avı, bir sepet vişne arasına gizlenmiş gerdanlığın sırrı, gerilim romanları yazarının ci..
78,40TL
Vergiler Hariç:78,40TL
Ölüm Dalgaları Kitap Açıklaması Gordon Cloade genç, güzel bir dulla evlendikten birkaç hafta sonra Londra semalarından yağan bombalara kurban gider. İkinci kere dul kalan Rosaleen Cloade beklemediği bir anda Cloade ailesinin servetine sahip olur. Ölen adamın yengesi, kısa bir süre sonra Hercule Po..
88,00TL
Vergiler Hariç:88,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)
whatsapp