Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

EDEBİYAT

Esrarengiz Parmaklar Kitap Açıklaması Genç pilot Jerry Burton, bir uçak kazası sonucu yaralanır ve doktorunun tavsiyesine uyarak kız kardeşi Joanna'yı da yanına alarak sıradan, sakin ve küçük sırların paylaşıldığı bir taşra kasabası olan Lymstock'a yerleşirler. Ne var ki bu huzur ortamı kısa bir sü..
64,00TL
Vergiler Hariç:64,00TL
Güvercinler Arasında Bir Kedi Kitap Açıklaması Meadowbank, zengin aile kızlarının eğitim gördüğü ünlü bir yatılı okuldur. Gece yarısı spor salonundan gelen esrarengiz ışık iki öğretmenin dikkatini çeker. Salona gidip baktıklarında pek de sevilmeyen beden eğitimi öğretmeninin cesedi ile karşılaşırla..
79,20TL
Vergiler Hariç:79,20TL
Sonunda Ölüm Geldi Kitap Açıklaması Eski Mısır'da kıskançlık, ihanet ve seri cinayetleri konu alan zekice yazılmış bir roman. MÖ 2000 yılında Mısır'da ölüm demek aslında yaşam demekti. Bir Ka rahibinin metresi olan güzel Nofret'in cesedi bir uçurumun dibinde bulunduğunda, birçokları, genç, güzel v..
77,60TL
Vergiler Hariç:77,60TL
Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir Kitap Açıklaması Sen benim kalbimin kafası güzel halisin... Sevmekten daha önemli şeyler vardır, Hissettirmek gibi, koklayarak öpmek gibi… Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz.Kadınlar sevildiğini..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Bana Seni Seviyorum Deme Sev Kitap Açıklaması Çünkü zaman değil, en çok sevgi iyileştiriyor insanı. Kurduğum en güzel hayallerim yıkıldı. Hem de beklenmedik insanlar tarafından. Bense bu duruma sadece sessiz kaldım. Korkaklığımdan değil, kırgınlığımdan. İnsanın bazen en çok söylemesi gereken ..
49,00TL
Vergiler Hariç:49,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
whatsapp