Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

KLASİKLER

Marka: CAN YAYINLARI
Ateşten Gömlek, cepheden, romanda anlatılan kişilerle omuz omuza yaşamış birinden gelen bir yapıt. Kurtuluş Savaşı’nın ateşten gömleğinin içinden çıkmış bir roman. Halide Edib Adıvar, her birini yakından tanıdığı roman kişilerini, yani silah arkadaşlarını içtenlikle, çağına ve yaşanan acı olaylara s..
48,00TL
Vergiler Hariç:48,00TL
Balonla Beş Hafta - Modern Klasikler 174 Kitap Açıklaması 1863 yılında yayımlanan Balonla Beş Hafta, Jules Verne’in hem ilk romanı hem de muazzam Olağanüstü Yolculuklar koleksiyonunun ilk yapıtıdır. Üç İngiliz kâşifin o dönemde Avrupalıların gözünde hâlâ gizemini koruyan Afrika kıtasını balonla baş..
33,60TL
Vergiler Hariç:33,60TL
Bir Akşamdı Peyami Safa Ötüken Neşriyat Peyami Safa Bir Akşamdı Bir Akşamdı, gençlik hülyalarının, tecrübe noksanlığının ve hepsinden önemlisi iyi bir aile terbiyesi alamayışın neticesi olarak bilinmeyen ama cazip görünen, zengin bir hayat yaşama hevesi ile kendini baştan aşağı değiştirmek isteyen..
49,30TL
Vergiler Hariç:49,30TL
Biz İnsanlar Peyami Safa Ötüken Neşriyat Peyami Safa Biz İnsanlar Boğaziçi'ndeki okullardan birinde yatılı okumakta olan Tahsin, kendisine eşek Türk diyen Cemil'e taş atar ve onu yaralar. Okulun öğretmenlerinden Orhan ilk müdahaleden sonra yaralanan çocuğu evlerine götürür. İdealizmle materyalizm ..
54,40TL
Vergiler Hariç:54,40TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)
whatsapp