Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

ROMANTİK

Yağmur böyle güzel yağar mı bir daha şimdi çıkıp ıslanmazsak? "O gün, bana ‘Sinemaya gidelim mi?’ diye sordu. 3391 kilometre öteden, şehirlerce, denizlerce uzağımdan… Yanımdaki insanlar görmezken beni, o bana imkânsız olduğunu bile bile ‘Sinemaya gidelim mi?’ dedi…” Aylarca sesini duymadığınız, yü..
74,25TL
Vergiler Hariç:74,25TL
BİR GENÇ KIZIN GİZLİ DEFTERİ 07 HAYAT DEVAM EDİYOR Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 Hayat Devam Ediyor Kitap Açıklaması Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları... Okul yolları... İlkgençliğin sancılı yolları... Üniversite yolları... Romantizmin acı, tatlı yolları... Çalışma yolları...
72,00TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Kar Küresi Kitap Açıklaması Seni yanıma, tüm dünyayı karşıma almak istiyorum. Hava soğuktu, rüzgâr acımasız. Burası bir kar küresiydi, biz de içindeki figürler. Gün gelecekti, birileri bu kar küresini eline alıp sallayacaktı. Kar yağıyor sanacaktık oysa altüst olacaktık... Eylül, kışın en soğuk ..
74,25TL
Vergiler Hariç:74,25TL
Kar Tanesi Kitap Açıklaması "Kalbine elini uzat, tutunup kalkmak için seni bekliyor." Karlı bir ormanın tam ortasında tanıdım seni. Orman acımasızdı. Orman ıssızdı. Orman soğuktu. Sen ise bir kar tanesi gibi eşsizdin.  Bir kar tanesi gibi erimeye mahkûmdun Eylül… Günler geçti, kış dindi… Güne..
82,50TL
Vergiler Hariç:82,50TL
 Kar Tanesi Kitap Açıklaması "Kalbine elini uzat, tutunup kalkmak için seni bekliyor." Karlı bir ormanın tam ortasında tanıdım seni. Orman acımasızdı. Orman ıssızdı. Orman soğuktu. Sen ise bir kar tanesi gibi eşsizdin.  Bir kar tanesi gibi erimeye mahkûmdun Eylül… Günler geçti, kış dindi..
74,25TL
Vergiler Hariç:74,25TL
Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar - Bir Kürekçinin Hikayesi Kitap Açıklaması Yüz sene sonra kendini nerede görüyorsun? Bir Kürekçinin Hikâyesi En zoru da ne bilir misin? Sen vefat ettikten sonra sevdiklerin senin şahsi odanın kapısını aralamak zorunda kalacaklar. Özel eşyalarını karıştıracaklar. Od..
27,75TL
Vergiler Hariç:27,75TL
O Gemi Gelene Kadar Ben Uçmayı Öğrendim Kitap Açıklaması “Zaman, sıradan olmayan insanlar için ıstıraptır.” İnsan gülü koparırken çiçeğin çektiği acıyı değil, dikenin verdiği sızıyı düşünür. Önce yaralar bırakıp sonra deliliği eleştirmek, bencil insanın lanetidir. Seyahatimiz bilinmeyenedir; to..
43,50TL
Vergiler Hariç:43,50TL
Ölüme Fısıldayan Adam Kitap Açıklaması Ölüme Fısıldayan Adam Wattpad’te adını duyurmayı başaran genç yazar Büşra Yılmaz’ın bu yeni kitabı “Ölüme Fısıldayan Adam”,  yine gençleri peşinde sürüklemeyi başarıyor. Yazdıklarıyla genç kitlelere hitap eden yazar, bu defa dokunaklı bir aşk hikayesine ..
89,95TL
Vergiler Hariç:89,95TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
whatsapp