Menu
Kartınız
350TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

ROMANTİK

BİR GENÇ KIZIN GİZLİ DEFTERİ 07 HAYAT DEVAM EDİYOR Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 Hayat Devam Ediyor Kitap Açıklaması Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları... Okul yolları... İlkgençliğin sancılı yolları... Üniversite yolları... Romantizmin acı, tatlı yolları... Çalışma yolları...
47,20TL
Vergiler Hariç:47,20TL
Hercai Kitap Açıklaması Hercai Hercai isimli ilk romanı ile büyük kitlelere ulaşmayı başaran Sümeyye Koç, güçlü anlatımı ve yalın dili ile okuyucuları karşılıyor. Romanda intikam ve aşk duygusunu ilmek ilmek işleyen yazar, eleştirmenler tarafından da tam not alıyor. İntikam, aşk, entrika ve pişman..
61,95TL
Vergiler Hariç:61,95TL
Meftun-Hercai 2 Kitap Açıklaması Wattpad Fenomeni Sümeyye Koç’tan Yıkık dökük bir mazinin ortada bıraktığı yaralı bir adamla en az kendisi kadar yaralı olan bir kadının paramparça sevda hikâyesi bu. Hayallerini asmış bir kadının, yeniden düşlere tutunuş hikâyesi bu. Hercai bir adamın, meftuna dönü..
61,95TL
Vergiler Hariç:61,95TL
Mezarda İlk Gece Yaşanacaklar - Bir Kürekçinin Hikayesi Kitap Açıklaması Yüz sene sonra kendini nerede görüyorsun? Bir Kürekçinin Hikâyesi En zoru da ne bilir misin? Sen vefat ettikten sonra sevdiklerin senin şahsi odanın kapısını aralamak zorunda kalacaklar. Özel eşyalarını karıştıracaklar. Od..
27,75TL
Vergiler Hariç:27,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
whatsapp