Menu
Kartınız
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

POLİSİYE & MACERA

ASLA AYRILMAYACAĞIZ
%20
Bazı sözler bozulmaya mahkûmdurYangın, İntikam...On yedi yaşındaki Alice Monroe'nun tüm düşünceleri bunlardan ibaret. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılan Alice, erkek arkadaşı Jason'ın ölümüne neden olan yangının kâbusuyla boğuşmaktadır. İkiz kardeşi Celia'nın çıkardığı yangın. Ancak ayn..
23,20 TL 29,00 TL
ASSANSIN S CREED-1: RÖNESANS.....Oliver Bowden ASSANSIN S CREED-1: RÖNESANS.....Oliver Bowden
%20
İtalya'nın soylu ailelerinin ihanetine uğrayan genç bir adam destansı bir intikam yolculuğuna çıktı. Yozlaşmanın kökünü kazımak ve ailesinin onurunu temizlemek için Assasin sanatını öğrenecekti.Yolculuğu boyunca Ezio, Leonardo da Vinci ve Niccolò Machiavelli gibi büyük zihinlerin bilgeliğinden ..
31,60 TL 39,50 TL
ASSANSIN S CREED-2: YOLDAŞLIK.....Oliver Bowden
%20
Bir zamanlar azametle ayakta duran Roma harabeye dönmüştü. Şehrin dört bir yanı acı ve utanç tablolarıyla kaynıyor, halk zalim Borgia ailesinin boyunduruğu altında yaşıyordu. Sadece bir kişi insanları Borgia zulmünden kurtarabilirdi - Assasin Üstadı, Ezio Auditore.-Ezio'nun serüveni onu sınırla..
31,60 TL 39,50 TL
ASSANSIN S CREED-4: SIRLAR......Oliver Bowden
%20
Hakikat kanla yazılacak! Eskisinden daha tecrübeli, daha bilgili ve daha tehlikeli olan Usta Assasin Ezio Auditore, Altaïr'in kayıp kütüphanesini belki de Tapınakçıları sonsuza dek yok etmenin çözüm yolunu içeren bir kütüphaneyi bulmak üzere destansı bir yolculuğa çıkacaktı. Ancak korkunç bir keşif ..
31,60 TL 39,50 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)